TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Konsultatsioon

Konsultatsiooniteenused

   Tootmise efektiivsuse analüüsimine
   Tootmise efektiivsuse tõstmine
   Kvaliteedijuhtimissüsteemid ISO 9001
   Juhtimissüsteemi arendamisega seonduv hooldusteenus
   CE-märgi kasutamisõiguse saavutamine

Erinevad käsitlusviisid

EASi toetused

Tellin tasuta lühikoolituseFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

ISO 22301 nõuetele vastava talitluspidevuse juhtimissüsteemi väljaarendamine

Taust

Kvaliteedijuhtimissüsteemi kõrval pööratakse tänapäeval üha suuremat tähelepanu talitluspidevuse tagamisele. Rahvusvahelisel tasandil on välja töötatud talitluspidevuse juhtimissüsteemi standard, mille nõuete täitmise kohta väljastatakse sertifikaate talitluspidevuse juhtimissüsteemi olemasolu kohta. Ülemaailmselt tuntakse ISO 22301 nõudeid.

ISO 22301 nõuetele vastava talitluspidevuse juhtimissüsteemi väljaarendamine võtab aluseks ärimõju ja riskianalüüsi tulemused ja keskendub vastavalt talitluspidevuse strateegiale asjakohaste protseduuride sisseseadmisele ja toimivana hoidmisele. Kvaliteedijuhtimissüsteemiga võrreldes lisandub siin siiski mitmeid tavapärase organisatsiooni jaoks uusi valdkondi. Professionaalsete konsultantide kaasamine aitab kokku hoida organisatsiooni töötajate aega ja saavutada kergema vaevaga töökindlad tulemused.
 

Konsultatsiooniprojekti eesmärgid

Konsultatsiooniprojekti tavapäraseks eesmärgiks on tagada see, et organisatsioon on välja selgitanud olulised teenused ning suudab tagada nende teenuste talitluspidevuse. Sõltuvalt kliendi soovist, on eesmärgiks ka talitluspidevuse juhtimissüsteemi viimine tasemele, mis on vastavuses ISO 22301 standardis toodud nõuetega ja valmis sertifitseerimiseks rahvusvaheliselt tunnustatud sertifitseerimisorgani poolt.
 

Konsultatsiooniprojekti sisu

Konsultatsiooniprojekt on reeglina jaotatud neljaks etapiks:

  1. organisatsiooni hetkeolukorra ja vajaduste analüüsimine
  2. lahenduste väljatöötamine ja talitluspidevuse juhtimissüsteemi väljaarendamine
  3. uuendatud juhtimissüsteemi juurutamine
  4. auditite programmi käivitamine

Projekti käigus ei välistata erinevate etappide tegevuste segunemist. Keskendutakse soovitud tulemuse saavutamisele.

Oma kogemuste põhjal soovitame talitluspidevuse juhtimissüsteemi väljaarendamist, kasutades väljaõppe, nõustamise ja auditite kombinatsioone. Selleks pakume välja lahenduse töötada partnerluses ega kavatse lihtsalt pakkuda valmis dokumentatsioonikomplekti. Usume kindlalt, et mistahes juhtimise edukas rakendamine õnnestub vaid siis, kui organisatsioon pühendab end projektile ning rakendamine hõlmab organisatsioonisiseselt kõiki juhtimistasandeid.

Projekti lõppresultaadiks on välja arendatud ISO 22301 nõuetele vastav talitluspidevuse juhtimissüsteem, mis on valmis sertifitseerimiseks sertifitseerimisorgani poolt.

Projekti sisu sõltub teie soovidest ja olukorrast organisatsioonis. Andke meile oma soovidest teada ja me aitame teil olla veelgi konkurentsivõimelisemad.
 

Konsultatsiooniprojekti ajagraafik

Projekti kestvus sõltub organisatsiooni suurusest ja olemasoleva juhtimissüsteemi korrastatuse astmest. Tavaliselt on projekti kestuseks kuus kuud.
 

Kasulikku lugemist

Juhtimissüsteemide arendamisest ja sellega seonduvatest tulemustest on juttu erinevates artiklites ja raamatutes. Loe lähemalt.

Oleme meelsasti valmis vastama teie küsimustele täpsemalt!