TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Kasulik info

Erinevad toetused

Intervjuud

Nõuanded

Korduma kippuvad küsimused

Kasulikud tööriistad

Kasulikku lugemist

Standarditest

ISO 9001 käsiraamat

Artiklid

Enne 2002. a ilmunud artiklidFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Käsiraamat "ISO 9001:2015 väikeettevõtetele. Mida teha?"


Käsiraamat „ISO 9001:2015 väikeettevõtetele - Mida teha?“.

Nüüd on võimalik tellida Eesti Standardikeskuse poolt välja antud käsiraamatut ISO 9001:2015 väikeettevõtetele - Mida teha?". Käsiraamat annab juhiseid standardil ISO 9001:2015 põhineva kvaliteedijuhtimissüsteemi väljatöötamiseks ja rakendamiseks. See on standardi ISO 9001:2015 rakendamist toetav dokument ega esita uusi ega muuda olemasolevaid standardi nõudeid. Kuigi käsiraamat on mõeldud eelkõige väikeettevõtetele, pakub see asjakohaseid nõuandeid ja kommentaare ka suuremate organisatsioonide kvaliteedijuhtimissüsteemide ülesehitamiseks ja juurutamiseks.

Käsiraamatu "ISO 9001:2015 väikeettevõtetele - Mida teha?" tellimine

Käsiraamatu on võimalik osta vaid e-versioonina (pdf-formaadis).

NB: Kui täidate tellimislehe ja tasute selle alusel saadetud arve, saate raamatu Teie poolt etteantud e-posti aadressile!

Täpsem info telefonil: 665 9525.

 Soovin tellida  ISO käsiraamatu(t) "ISO 9001:2015 väikeettevõtetele - Mida teha?".

Telefon
Nimi
Organisatsioon    
Aadress
Postiindeks
E-post
Telefon
Faks
Lisage palun mistahes number *

Soovin käsiraamatut:
 pdf-formaadis üksiklitsentsina1 hinnaga 34,89€
 pdf-formaadis sisevõrgulitsensiga2. 2-3 litsentsi hinnaks on 52,34€

 Soovin, et raamat saadetaks ülalkirjeldatud e-posti aadressil.

Lisainformatsioon     


   

TÄNAME!

 Käsiraamat ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida tehaKäsiraamat ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha. 2010. a väljaanne

Eesti Standardikeskus koostöös TJO Konsultatsioonidega (tõlkija) andis eesti keeles välja ISO käsiraamatu "ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha" uue väljaande.Uus väljaanne võtab arvesse ISO 9001: 2008 uuendused. Käsiraamatu eesmärgiks on lihtsalt ja rohkete näidete abil aidata ettevõtetel mõista ISO 9001 sisu ja leida endale sobiv tõlgendus standardi rakendamiseks.

Raamat annab ülevaate juhtimissüsteemide olemusest, levinumatest terminitest ja sellest, kuidas alustada kvaliteedijuhtimissüsteemi väljaarendamisega. Põhiosa raamatust on üles ehitatud standardipõhiselt, nii et igale standardi jaotisele järgnevad kommentaarid ja juhised selle kohta, kuidas seda standardi jaotist praktikas rakendada.

Oma olemuselt on tegemist ISO 9001: 2008 kommenteeritud väljaandega, mis annab juhiseid selle kohta, kuidas luua standardile ISO 9001 vastav kvaliteedijuhtimissüsteem. Kuna standardi ISO 9004 sisu on muutunud, siis on käsiraamat hinnaliseks rakendamisjuhiseks.

Kuigi raamat on suunatud väikeettevõtetele, on seda tegelikkuses kasulik lugeda mistahes suurusega organisatsioonis. Tõlkijad on lisanud omalt poolt mitmeid sisulisi kommentaare, mis võimaldavad standardi nõuetest loodetavasti veelgi paremini aru saada.

Käsiraamat aitab standardi sisust paremini aru saada ning annab praktilist nõu erinevate valikuvõimaluste kohta, hoides kokku kvaliteedijuhtimissüsteemide arendajate aega ja raha. Kui soovite täiendavad infot juhtimissüsteemi arendamise kohta, siis palun andke meile sellest teada. Põhjaliku ülevaate ISO 9001 nõuetest saate koolitusel ISO 9001-le vastav kvaliteedijuhtimissüsteem.

 

Käsiraamatu ISO 9001 väikeettevõtetele tellimine

Käsiraamatu tiraaž on läbi müüdud, seetõttu on raamatut võimalik osta vaid e-versioonina (pdf-formaadis).

NB: Kui täidate tellimislehe ja tasute selle alusel saadetud arve, siis saate raamatu kätte Teie poolt etteantud aadressil!

Käsiraamatu hinnaks on 20 eurot. Hinnale lisandub käibemaks.

Täpsem info telefonil: 665 9525 või 665 9520

 Soovin tellida  ISO käsiraamatu(t) "ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha. 2010. a versiooni".

Telefon
Nimi
Organisatsioon    
Aadress
Postiindeks
E-post
Telefon
Faks
Lisage palun mistahes number *

 Soovin, et raamat(ud) saadetaks ülalkirjeldatud aadressil (sisaldub hinnas)

Lisainformatsioon     


   

TÄNAME!ISO KÄSIRAAMAT: ISO 9001 väikeettevõtetele - Mida tehaEesti Standardikeskus koostöös TJO Konsultatsioonidega (tõlkija) kirjastas eesti keeles ISO käsiraamatu "ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha". Raamatut oli esmakordselt võimalik hankida 12.-13. juunil 2003 toimunud samateemalisel konverentsil.

Tegemist on ISO 9001: 2000 kommenteeritud väljaandega, mis annab juhiseid selle kohta, kuidas luua standardile ISO 9001 vastav kvaliteedijuhtimissüsteem. Kuigi raamat on suunatud väikeettevõtetele, on seda tegelikkuses kasulik lugeda mistahes suurusega organisatsioonis. Tõlkijad on lisanud omalt poolt mitmeid sisulisi kommentaare, mis võimaldavad standardi nõuetest loodetavasti veelgi paremini aru saada.

Käsiraamat on üles ehitatud standardipõhiselt, nii et igale standardi jaotisele järgnevad kommentaarid ja juhised selle kohta, kuidas seda standardi jaotist praktikas rakendada.
Tihti tuleb kvaliteedijuhtimissüsteemi rakendamise järel tõdeda, et standardi nõuetest ei saadud alguses õigesti aru ning esialgne tõlgendus oli kaugel asjade tõelisest olemusest.
Käsiraamat aitab standardi sisust paremini aru saada ning annab praktilist nõu erinevate valikuvõimaluste kohta, hoides kokku kvaliteedijuhtimissüsteemide arendajate aega ja raha.

NB: raamatust on 2010. a antud välja uus versioon!

Käsiraamatu tiraaž on läbi müüdud!

NB: Kui täidate tellimislehe ja tasute selle alusel saadetud arve, siis saate raamatu kätte Teie poolt etteantud aadressil!

Käsiraamatu hinnaks on 290.- krooni (18.53 EUR). Hinnale lisandub käibemaks.

Täpsem info telefonil: 665 9525 või 665 9520

  Soovin tellida  ISO käsiraamatu(t) "ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha".

Telefon
Nimi
Organisatsioon    
Aadress
Postiindeks
E-post
Telefon
Faks
Lisage palun mistahes number *

 Soovin, et raamat(ud) saadetaks ülalkirjeldatud aadressil (sisaldub hinnas)

Lisainformatsioon     


   

TÄNAME!


Loe veel