TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Konsultatsioon

Konsultatsiooniteenused

Erinevad käsitlusviisid

EASi toetused

Tellin tasuta lühikoolituseFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

ISO 28000 tarneahela turvalisuse tagamise juhtimissüsteemi arendamine, koolitused ja auditid

 
ISO 28000 on turvalisuse tagamise juhtimissüsteemi nõuete standard, mille alusel saab soovi korral ka juhtimissüsteemi sertifitseerida. ISO 28000 nõuetele vastava juhtimissüsteemi väljaarendamine on jõukohane igale organisatsioonile. Kui vajate abi, siis kutsuge professionaalid appi. Järgnevalt on esitatud põgus ülevaade:

 1. ISO 28000 standardist
 2. ISO 28000 koolitustest (tasuta ja tasulistest)
 3. ISO 28000 konsultatsioonist
 4. Turvalisuse tagamise juhtimissüsteemi siseauditite läbiviimisest
 5. Lisainfost ISO 28000 kohta (ISO 28000 ga seonduvatest kirjutistest jm)

 

ISO 28000 standardist

ISO 28000 on turvalisuse tagamise juhtimissüsteemi nõuete standard, mille alusel saab soovi korral ka juhtimissüsteemi sertifitseerida. Standard sobib igas suuruses ettevõtetele, väikestest rahvusvaheliste kontsernideni, seda võib rakendada tootmises, teeninduses, ladustamises või transpordis tootmise või tarneahela igas etapis. Mõned standardi nõuded on seotud ka erinevate õigusaktide ja regulatiivsete nõuete täitmisega.

Tarneahela turvalisuse tagamise juhtimissüsteemi eesmärk on seista vastu volitamata tegevustele, mille eesmärgiks on põhjustada tarneahelale kahju. Süsteem aitab säilitada saadetiste terviklikkust ja kaitsta väärtuslikku vara, k.a töötajaid. Läbimõeldud rakendamise korral aitab ISO 28000 juurutamine vähendada erinevaid häireid ja vargusi ning võidelda salakaubanduse ja piraatlusega.

Tegemist on riskipõhise juhtimissüsteemiga, mis lõimib toimivaks tervikuks turvalisuse juhtimise poliitika, eesmärgid, juhtimiskavad, protseduurid, tavad, protsessid, ohjemeetmed, erinevad dokumendid ja ressursid.
 

ISO 28000 koolitused

Kui soovid tellida ISO 28000 alast koolitust, palun anna meile teada! Samuti on võimalik tellida tasuta lühikoolitus - pakume võimalust tellida tasuta koolitusi erinevatel teemadel, sh ISO 28000 nõuded.  Loomulikult oleme valmis läbi viima organisatsioonisiseseid koolitusi

 

ISO 28000 konsultatsioon

TJO Konsultatsioonide meeskond on aidanud aastate jooksul välja arendada sadu rahvusvahelistele standarditele vastavaid juhtimissüsteeme ning oleme jätkuvalt valmis oma kliente abistama juhtimissüsteemide väljaarendamisel.

Kui vajate abi juhtimissüsteemi arendamisel, siis palunandke meile oma soovidest teada. Oleme lahkesti valmis vastama teie küsimustele ja aitama ka paljudes teistes valdkondades.

 

Turvalisuse tagamise juhtimissüsteemi siseauditite läbiviimine

Oleme valmis viima teenustööna läbi ISO 28000  nõuetele vastava turvalisuse tagamise juhtimissüsteemi siseauditeid, vt lähemalt juhtimissüsteemi siseauditi läbiviimine teenustööna. 

 

Lisainfo ISO 28000 kohta

 1. soetada ISO 28000 standardi ja nõuded endale selgeks teha. NB!Eesti Standardikeskus sõlmis TJO Konsultatsioonidega lepingu tarneahela turvalisuse tagamise juhtimissüsteemi nõuete ja rakendamisjuhiste tõlkimiseks eesti keelde. Tõlge saab kokkuleppe kohaselt valmis järgmise aasta alguseks.
 2. tellida tasuta lühikoolituse - pakume võimalust tellida tasuta koolitusi erinevatel teemadel, sh ISO 28000 nõuded
 3. kutsuda konsultandi appi - andke meile teada, kui abi vajate
 4. küsida nõu - oleme valmis vastama teie küsimustele, kui jätate oma kontaktandmed
 5. lugeda meie kodulehel ka teisi ISO 22000ga seonduvaid kirjutisi - oleme aastate jooksul ISO 28000 teemadel kirjutanud mitmeid nõuandeid jm kirjutisi. Neis võite leida nii mõndagi kasulikku
 6. tutvuge ka korduma kippuvate küsimustega
 7. tutvuge erinevate nõuannetega.

  Tagasi algusesse.

  TJO Konsultatsioonid