TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Konsultatsioon

Konsultatsiooniteenused

Erinevad käsitlusviisid

EASi toetused

Tellin tasuta lühikoolituseFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

ISO 22301 talitluspidevuse juhtimissüsteemi arendamine, koolitused, auditid

 

ISO 22301 nõuetele vastava talitluspidevuse juhtimissüsteemi väljaarendamine on jõukohane igale organisatsioonile. Kui vajate abi, siis kutsuge professionaalid appi. Järgnevalt on esitatud põgus ülevaade: 

 1. ISO 22301 standardist
 2. ISO 22301 koolitustest (tasuta ja tasulistest)
 3. ISO 22301 konsultatsioonist
 4. talitluspidevuse juhtimissüsteemi siseauditite läbiviimisest
 5. Lisainfost ISO 22301 kohta (ISO 22301ga seonduvatest kirjutistest jm)

      

ISO 22301 standardist

Kvaliteedijuhtimissüsteemi kõrval pööratakse tänapäeval üha suuremat tähelepanu ka riskide maandamisele ja talitluspidevuse tagamisele. Rahvusvahelisel tasandil on välja töötatud ka talitsluspidevuse juhtitmissüsteemi standard, mille nõuete täitmise kohta väljastatakse sertifikaate talitluspidevuse juhtimissüsteemi olemasolu kohta. Ülemaailmselt tuntakse ISO 22301 nõudeid.

ISO 22301 nõuetele vastava talitluspidevuse juhtimissüsteemi väljaarendamine võtab aluseks ärimõju ja riskianalüüsi tulemused ja keskendub vastavalt talitluspidevuse strateegiale asjakohaste protseduuride sisseseadmisele ja toimivana hoidmisele. Kvaliteedijuhtimissüsteemiga võrreldes lisandub siin siiski mitmeid tavapärase organisatsiooni jaoks uusi valdkondi. Professionaalsete konsultantide kaasamine aitab kokku hoida organisatsiooni töötajate aega ja saavutada kergema vaevaga töökindlad tulemused.

 

ISO 22301 koolitused

TJO Konsultatsioonid käest on võimalik tellida erinevaid ISO 22301 standardi nõuetega seonduvaid koolitusi:

 1. Viime regulaarselt läbi rahvusvaheliste standardite nõuete avalikke koolitusi: "ISO 22301le vastav talitluspidevuse juhtimissüsteem"

 2. Samuti on võimalik tellida tasuta lühikoolitus - pakume võimalust tellida tasuta koolitusi erinevatel teemadel, sh ISO 22301 nõuded

 3. Loomulikult oleme valmis läbi viima organisatsioonisiseseid koolitusi

 

ISO 22301 konsultatsioon

Konsultatsiooniprojekti tavapäraseks eesmärgiks on tagada see, et organisatsioon on välja selgitanud olulised teenused ning suudab tagada nende teenuste talitluspidevuse. Sõltuvalt kliendi soovist, on eesmärgiks ka talitluspidevuse juhtimissüsteemi viimine tasemele, mis on vastavuses ISO 22301 standardis toodud nõuetega ja valmis sertifitseerimiseks rahvusvaheliselt tunnustatud sertifitseerimisorgani poolt.

Konsultatsiooniprojekti sisu

Konsultatsiooniprojekt on reeglina jaotatud neljaks etapiks:

 1. organisatsiooni hetkeolukorra ja vajaduste analüüsimine

 2. lahenduste väljatöötamine ja talitluspidevuse juhtimissüsteemi väljaarendamine

 3. uuendatud juhtimissüsteemi juurutamine

 4. auditite programmi käivitamine

Projekti käigus ei välistata erinevate etappide tegevuste segunemist. Keskendutakse soovitud tulemuse saavutamisele.

Oma kogemuste põhjal soovitame talitluspidevuse juhtimissüsteemi väljaarendamist, kasutades väljaõppe, nõustamise ja auditite kombinatsioone. Selleks pakume välja lahenduse töötada partnerluses ega kavatse lihtsalt pakkuda valmis dokumentatsioonikomplekti. Usume kindlalt, et mistahes juhtimise edukas rakendamine õnnestub vaid siis, kui organisatsioon pühendab end projektile ning rakendamine hõlmab organisatsioonisiseselt kõiki juhtimistasandeid.

Projekti lõppresultaadiks on välja arendatud ISO 22301 nõuetele vastav talitluspidevuse juhtimissüsteem, mis on valmis sertifitseerimiseks sertifitseerimisorgani poolt.

Konsultatsiooniprojekti sisu ja maht sõltub arendatava süsteemi praegusest tasemest ja kliendi soovidest. Loe täpsemalt talitluspidevuse juhtimissüsteemi arendusprojekti läbiviimisest.

 

talitluspidevuse juhtimissüsteemi siseauditite läbiviimine

Oleme valmis viima teenustööna läbi ISO 22301 nõuetele vastava talitluspidevuse juhtimissüsteemi siseauditeid, vt lähemalt juhtimissüsteemi siseauditi läbiviimine teenustööna

 

 Lisainfo ISO 22301 kohta

Kui vajate standardi ISO 22301 kohta rohkem teavet, siis võite:

 1. soetada ISO 22301 standardi ja nõuded endale selgeks teha. NB: siinkohal tasub arvestada, et standard on koostatud üldistatud sõnastusega, mis peaks olema kasutatav mistahes organisatsiooni poolt. Seega tuleb leida teie organisatsioonile sobilik tõlgendus

 2. investeerida 1 päeva standardi nõuete intensiivkursusel osalemiseks - korraldame regulaarselt koolitusi  "ISO 2230l nõuetele vastav talitluspidevuse juhtimissüsteem",

 3. tellida tasuta lühikoolituse - pakume võimalust tellida tasuta koolitusi erinevatel teemadel, sh ISO 22301 nõuded

 4. kutsuda konsultandi appi - andke meile teada, kui abi vajate

 5. küsida nõu - oleme valmis vastama teie küsimustele, kui jätate oma kontaktandmed

 6. lugeda meie kodulehel ka teisi ISO 22301ga seonduvaid kirjutisi - oleme aastate jooksul ISO 22301 teemadel kirjutanud mitmeid nõuandeid jm kirjutisi. Neis võite leida nii mõndagi kasulikku

 7. tutvuge ka korduma kippuvate küsimustega

 

Tutvuge erinevate nõuannetega.

Tagasi algusesse.

TJO Konsultatsioonid