TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Firmast

TJO Konsultatsioonid

Kliendid

Partnerid

Kontakt

TJO andmekaitse põhimõtted

Võtke minuga ühendust

Tellin TJO UudiskirjaFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

TJO Konsultatsioonid on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 1997. aastal. Tänaseks on ettevõttest saanud Eesti üks juhtivatest konsultatsioonifirmadest juhtimissüsteemide arendamise, strateegilise juhtimise ja tootmise efektiivsuse tõstmise alal.

OÜ TJO Konsultatsioonid kaasabil on tänaseks välja arendatud ning sertifitseeritud üle 300 rahvusvahelistele standarditele vastava juhtimissüsteemi. Oleme olnud toeks enam kui 100 organisatsiooni strateegilise ja ekspordiplaani koostamisel. Meie kaasabil on koostatud üle 350 EL abirahade taotlemisega seonduvat projekti, mis on pälvinud rahastamise osas positiivse otsuse.

OÜ TJO Konsultatsioonid missiooniks on aidata kaasa organisatsioonide tulemuslikkuse suurenemisele.

Meie mõtteviisi aluseks on tervikliku juhtimise põhimõtted ning veendumus, et mistahes muudatust organisatsioonis ja selle juhtimises tuleb teostada läbi seal töötavate inimeste mõtlemisviisi muutumise kaudu. Käsitleme iga organisatsiooni tervikliku süsteemina.

Konsultatsiooniprojektide läbiviimine
Valdav osa meie tegevusest on seotud konsultatsiooniprojektide läbiviimisega. Selliste projektide tegevus toimub reeglina organisatsioonisisese arendustööna. Loomulikult hõlmab see nõustamise, koolitamise, juhendamise, modereerimise jpt metoodikate rakendamist. Parimad lahendused tekivad reeglina konsultandi ning kliendi tihedast ja sisulisest koostööst.

Meie rolliks on aidata kaasa organisatsiooni tulemuslikkuse suurenemisele ja arendada kliendi meeskonda selliselt, et see suudaks võtta arendusprojekti läbiviimise järel loodud süsteemi, arengukava, turundus- vm arendusplaani edasise elluviimise ja arengu enda kanda. Loomulikult oleme oma klientidele soovi korral toeks ka edaspidi.

Koolituste läbiviimine
OÜ TJO Konsultatsioonid korraldab nii avalikke kui ka organisatsioonisiseseid koolitusi. Korraldatavate koolituste läbiviimise läbivaks põhimõtteks on pakkuda klientidele vahetult praktikas rakendatavaid teadmisi oma ala juhtivate ekspertide poolt.

  • Avalikud koolitused toimuvad reeglina meie koolituskeskuses, Väike-Paala 1, Tallinn. Teile sobiva koolituse valikul soovitame tutvuda meie koolituskalendriga. Lisaks  üksikkoolitustele viime läbi ka spetsiaalselt sihtrühmade vajadustele kohandatud arenguprogramme (nt tootmisjuhi arenguprogramm, kvaliteedijuhi arenguprogramm, juhi juhtimisoskuste arenguprogramm, lean-põhimõtete rakendamine, Six Sigma Green Belt).
  • Organisatsioonisiseseid koolitusi oleme valmis vastavalt kokkulepetele läbi viima Teie poolt soovitud paigas ning kohandama ja muutma kursuse sisu nii, et investeering tooks Teile maksimaalset kasu. Andke meile oma soovidest teada!


Sisemine töökorraldus ja arendustegevus
Efektiivne projektijuhtimine, kaasaegsed lahendused ja kogemustega meeskonna kasutamine võimaldab tagada oma klientidele kokkulepitud tulemuste saavutamise, säilitades seejuures paindlikkuse ja kõrge kvaliteedi.

Kasutame oma töös selgelt paikapandud, kaasaegseid ja praktikas järgiproovitud meetodeid. Meie käsitlusviis ja meetodid on kirjeldatud ning arenevad pidevalt sisemise kvaliteedijuhtimissüsteemi raames. Meie igapäevasesse tegevusse juurdunud juhtimissüsteem on alates 1999. aastast tunnistatud vastavaks ISO 9001 nõuetega. 2015. aastal saime esimesena Eestis ISO 9001:2015 sertifikaadi. Vt sertifikaati.

OÜle TJO Konsultatsioonid kui juhtimissüsteemide tunnustatud eksperdile on Eesti Standardikeskus usaldatud ka paljude rahvusvaheliste standardite (sh ISO 9001, ISO 14001 jpt) eesti keelde tõlkimise või Eesti algupäraste standardite (nt EVS 18001, EVS 903) väljatöötamisega seonduvate projektide läbiviimise.