TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Kasulik info

Erinevad toetused

Intervjuud

Nõuanded

Korduma kippuvad küsimused

Kasulikud tööriistad

Kasulikku lugemist

Standarditest

   Kvaliteedijuhtimise ja kliendi rahulolu tagamise standardite seeria

Artiklid

Enne 2002. a ilmunud artiklidFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Standardite kasutamisest


Standardite mõte on koondada kokku praktikas vajalikuks ja tulemuslikuks osutunud võtted. Info üldistatakse ja viiakse kujule, mis tagaks selle kasutatavuse erinevates situatsioonides. Sellest tulenevalt võib nii mõnegi standardi üldistusaste muutuda sedavõrd suureks, et nende tulemuslikuma kasutamiseks on vaja eelnevate kogemustega inimesi. Kes on standarditega kokku puutunud, on ilmselt märganud, et esimesel tutvumisel ei pruugi kõigest täpselt aru saada. Sellisel juhul tasuks pöörduda professionaalide poole. TJO Konsultatsioonid on selles osas oma klientidele toeks olnud juba 15 aastat. Kui soovite abi, siis võite kaaluda asjakohase:


Juhtimissüsteemide standardid

Üheks ülemaailmselt hästi ulatuslikult kasutatavaks standardite grupiks on juhtimissüsteeme puudutavad standardid. Kõige tuntum neist on ilmselt kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuete standard ISO 9001. See on aluseks nii era kui avaliku sektori, nii suure kui ka väikese organisatsiooni kvaliteedijuhtimissüsteemi arendamisel mistahes tegevusvaldkonnas. Tõsi, tegevusvaldkondade lõikes on koostatud ka spetsiifilisi juhtimissüsteemidega seonduvaid standardeid (nt toiduohutuse juhtimissüsteem jms). 

Juhtimissüsteemide standardite alane kompetentsikeskus

OÜle TJO Konsultatsioonid kui juhtimissüsteemide tunnustatud eksperdile on Eesti Standardikeskus usaldatud ka paljude rahvusvaheliste standardite (sh ISO 9001, ISO 14001 jpt) eesti keelde tõlkimise või Eesti algupäraste standardite (nt EVS 18001, EVS 903) väljatöötamisega seonduvate projektide läbiviimise. Loomulikult on alati teretulnud teie tagasiside ja küsimused (tagasisidelehel ).

TJO Konsultatsioonid - kogenud juhtimissüsteemide arendaja

TJO Konsultatsioonid meeskond omab pikaajalisi kogemusi erinevatele standarditele vastavate juhtimissüsteemide arendamisega. Meie kaasabil on tänaseks välja arendatud ning sertifitseeritud üle 300 rahvusvahelistele standarditele vastava juhtimissüsteemi.

Oleme lahkesti valmis aitama teil mõista standardi nõuete sisu ja olema toeks juhtimissüsteemide arendamisel. Kui teil on küsimusi ja/või soovite kaasata professionaalseid konsultante, siis palun andke meile oma soovidest teada.