TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Kas oled üleminekuks valmis?


ISO 9001:2015 standardist anti 2015. aastal välja uus versioon, mis tühistab eelmise (2008. a versiooni). Vana versiooni alusel väljastatud sertifikaadid kaotavad kehtivuse hiljemalt 15. septembril 2018!

Kui olete juhtimissüsteemi uuendamisega seotud tegevusi seni edasi lükanud, on nüüd viimane aeg tegutseda! Saame Teid abistada uuenduste ja muudatuste sisseviimisel ning sertifitseerimiseks valmistumisel.Pakume Teile siinkohal välja mõned võimalused:

Muutunud nõuete sisu tutvustav koolitus

  • Kutsume Teid koolitusele ISO 9001:2015le vastav kvaliteedijuhtimissüsteem, mis muuhulgas vastab ka küsimustele, mille poolest erinevad uued nõuded vanadest ning milliseid tegevusi peate tegema oma juhtimissüsteemi nendega vastavusse viimiseks. Järgmised koolitused toimuvad 17 juulil ja 21 augustil 2018. a Tallinnas. Registreeru osalema
  • Kui soovite ettevõttesisest koolitust, oleme loomulikult valmis ka seda läbi viima. Ettevõttesiseseid koolitusi on võimalik tellida eesti, vene või inglise keeles. Soovi korral andke palun sellest teada.

Konsultatsioon juhtimissüsteemi kaasajastamiseks

Kui soovite saavutada kindla tulemuse minimaalse ajaperioodi jooksul, soovitame kaasata üleminekuprojekti läbiviimisse meie kogenud konsultandid. Konsultandid vaatavad üle teie olemasoleva dokumentatsiooni, viivad läbi vajalikud arutelud ja koolitused ning aitavad standardi uuendused dokumenteerida ning juurutada just Teile sobilikul moel. Vajadusel viivad konsultandid teenustööna läbi ka sertifitseerimisele eelneva siseauditi ja abistavad juhtkonna ülevaatuse.

Kui tunnete huvi konsultatsiooniteenuse osas, võtke palun ühendust meie müügijuhi Margus Tapuperega (margus at tjo dot ee, GSM: 510 4433, tel 665 9525).