TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Avasime registreerumise 2018 I poolaasta koolitustele ja programmidesse


Ilmselt toimub juba Sinugi organisatsioonis 2018 aasta plaanide ja eelarvete koostamine. Nüd on just õige hetk järele vaadata, millised avalikke koolitusi TJO Konsultatsioonidel 2018 I poolaastal Sulle ja Sinu kolleegidele pakkuda on. Tutvu meie koolituskalendriga lähemalt www.tjo.ee/tjo-koolituskalender

2018 aasta I poolaastal alustame kolme mahukama koolitusprogrammiga:

23. jaanuaril alustab uus Kvaliteedijuhi arenguprogramm. Paljude kvaliteedijuhtide jaoks seisab 2018. aastal ees juhtimissüsteemi uuendamine vastavalt ISO 9001:2015 nõuetele. Kvaliteedijuhi arenguprogramm annab osalejatele uusi vaatenurki ja suuniseid juhtimissüsteemi arendamiseks ja tõhustamiseks. Tutvu 2018 I poolaasta Kvaliteedijuhi arenguprogrammiga.

6. veebruaril alustavas Tootmisjuhi arenguprogrammis anname ülevaate olulisematest tootmise juhtimisega seotud valdkondadest. Senised osalejad on hinnanud programmi eelkõige seetõttu, et koolitajateks on pikaajalise praktilise tootmisjuhi kogemusega koolitajad. Koolituste käigus võtame tootmisjuhi rolli osadeks lahti ja paneme üheskoos kokku tagasi. Tutvu 2018 I poolaasta Tootmisjuhi arenguprogrammiga.


9. veebruaril alustab Lean 6 Sigma Green Belt koolitusprogramm. Viiest moodulist koosnev koolitus on mõeldud juhtidele ja spetsialistidele, kes puutuvad oma töös kokku komplekssete probleemidega, mille juurpõhjused ei ole pealtnäha selged.  Koolitusel osalejad saavad Lean 6 Sigma metoodika näol efektiivse tööriista keerukate probleemide lahendamiseks ning hajusate tulemuste kontrolli alla võtmiseks. Tutvu 2018 I poolaasta Lean 6 Sigma koolitusprogrammiga.